Select A11y NG (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Search
ku: گەڕان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Choose
ku: هەڵبژێرە
