Select A11y NG (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Search
sv: Sök

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Views
sv: Vyer

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Choose
sv: Välj

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder
