Select A11y NG (1.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Search
ast: Guetar

en: - None -
ast: -Nengún-
