Select A11y NG (1.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Remove
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: - None -
be: - Нічога -

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
