Select A11y NG (1.0.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Remove
fi: Poista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Search
fi: Etsi

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Views
fi: Näkymät

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder
