Select A11y NG (1.0.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Remove
ja: 削除

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Search
ja: 検索

en: - None -
ja: - なし -

en: Views
ja: ビュー

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。

en: Placeholder: @placeholder
ja: プレースホルダー: @placeholder
