Select A11y NG (1.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Search
nl: Zoeken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Views
nl: Overzichten

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder
