Select A11y NG (1.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Remove
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Views
pl: Widoki

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder
