Select A11y NG (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Views
ps: ليدنې
