Select A11y NG (1.1.0-rc1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Remove
af: Verwyder

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Search
af: Soek

en: - None -
af: - Geen -

en: Choices
af: Keuses
