Select A11y NG (1.1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Choices
bo: གདམ་ཚན
