Select A11y NG (1.1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Remove
cy: Symud

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Search
cy: Chwilio

en: - None -
cy: - Dim -

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Webform
cy: Ffurf gwe
