Select A11y NG (1.1.0-rc1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Remove
da: Fjern

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Search
da: Søg

en: - None -
da: - Ingen -

en: Choices
da: Valgmuligheder

en: Webform
da: Webformular

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.

en: Options elements
da: Valgmuligheder elementer
