Select A11y NG (1.1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Choices
dz: གདམ་ཁ་ཚུ།
