Select A11y NG (1.1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Remove
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Search
eo: Serĉu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Views
eo: Vidoj

en: Choices
eo: Elektoj
