Select A11y NG (1.1.0-rc1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Remove
et: Eemalda

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: - None -
et: - Puudub -

en: Views
et: Vaated

en: Choices
et: Valikud

en: Webform
et: Veebivorm

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik
