Select A11y NG (1.1.0-rc1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -
