Select A11y NG (1.1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Remove
gu: લોપ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Choices
gu: પસંદગીઓ
