Select A11y NG (1.1.0-rc1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Remove
he: הסרה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Search
he: חיפוש

en: - None -
he: - ללא -

en: Views
he: היבטים

en: Choices
he: אפשרויות בחירה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
