Select A11y NG (1.1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Search
ka: ძიება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Choices
ka: ვარიანტები
