Select A11y NG (1.1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Remove
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Views
mn: Харагдацууд
