Select A11y NG (1.1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Search
sq: Kërko

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Choices
sq: Mundësitë e zgjedhjes
