Select A11y NG (1.1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Search
ta: தேடல்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Choices
ta: தெரிவுகள்
