Select A11y NG (1.1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Views
ur: ویوز
