Select A11y NG (1.1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Remove
vi: Xoá

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: - None -
vi: - Không -

en: Choices
vi: Các lựa chọn
