Select A11y NG (1.1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Remove
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search
ar: بحث

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Views
ar: الرؤى

en: Choices
ar: الخيارات

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder
