Select A11y NG (1.1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Remove
az: Çıxart

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: - None -
az: - heç nə -

en: Views
az: Görünüşlər

en: @name field is required.
az: @name sahəsi tələb olunur.

en: Placeholder: @placeholder
az: Kömək mətn: @placeholder
