Select A11y NG (1.1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Choices
el: Επιλογές

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder
