Select A11y NG (1.1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Search
eu: Bilatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Views
eu: Bistak

en: Choices
eu: Aukerak
