Select A11y NG (1.1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Search
fil: Hanapin

en: - None -
fil: - Wala -
