Select A11y NG (1.1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Remove
gl: Quitar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Search
gl: Buscar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Views
gl: Vistas

en: Choices
gl: Opcións

en: Webform
gl: Formulario web

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
