Select A11y NG (1.1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Search
hi: खोज

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Views
hi: द्रश्य

en: Choices
hi: विकल्प
