Select A11y NG (1.1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Choices
kn: ಆಯ್ಕೆಗಳು
