Select A11y NG (1.1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: - None -
lt: - Joks -

en: Views
lt: Vaizdai

en: Choices
lt: Pasirinkimai

en: Webform
lt: Web forma

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: Options elements
lt: Parinkčių elementai
