Select A11y NG (1.1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Remove
lv: Izņemt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Search
lv: Meklēt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Views
lv: Skati

en: Choices
lv: Izvēles

en: Webform
lv: Webforma

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
