Select A11y NG (1.1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Remove
mr: काढा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Search
mr: शोध

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Views
mr: याद्या

en: Select2
mr: सिलेक्ट टू
