Select A11y NG (1.1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Remove
pt: Remover

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Search
pt: Pesquisar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Choices
pt: Escolhas

en: Webform
pt: Formulário

en: @name field is required.
pt: O campo @name é obrigatório.
