Select A11y NG (1.1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Remove
ro: Elimină

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search
ro: Căutare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Views
ro: Vizualizări

en: Choices
ro: Alegeri

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.

en: Placeholder: @placeholder
ro: Substituent: @placeholder
