Select A11y NG (1.1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Remove
ru: Удалить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Search
ru: Поиск

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Views
ru: Представление

en: Choices
ru: Варианты

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Chosen
ru: Выбранный(е)

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.

en: Placeholder text
ru: Текст заполнителя

en: Placeholder: @placeholder
ru: Заполнитель: @placeholder
