Select A11y NG (1.1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Remove
sl: Odstrani

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search
sl: Išči
