Select A11y NG (1.1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Remove
sr: Уклони

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
