Select A11y NG (1.1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Remove
th: เอาออก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search
th: ค้นหา

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Views
th: ดู

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
