Select A11y NG (1.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: - None -
bn: - একটিও নয় -
