Select number widget (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Maximum
he: מקסימום

en: Start
he: התחלה

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Select
he: בחר

en: There was a problem changing the widget for field %label.
he: הייתה בעיה לשנות את הרכיב הגרפי עבור השדה %label.

en: - Select a value -
he: - בחירה -
