Select number widget (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Start
hr: Početak

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: There was a problem changing the widget for field %label.
hr: Došlo je do problema tijekom promjene cinculatora za polje %label.

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -
