Select number widget (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Start
lt: Pradžia

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Step
lt: Žingsnis

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -
