Select number widget (2.1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Fields
ca: Camps

en: Step
ca: Increment

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Text field display format settings
ca: Paràmetres de format de visualització de camp de text

en: Step: @step
ca: Pas: @step
