Select (or other) (4.1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Fields
el: Πεδία

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Check boxes/radio buttons
el: Κουτιά επιλογής/Κουμπιά επιλογής

en: About
el: Περί

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: No placeholder
el: Χωρίς σύμβολο κράτησης θέσης
