Select (or other) (4.1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Fields
sk: Polia

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Check boxes/radio buttons
sk: Zaškrtávacie polia/prepínacie tlačidlá

en: About
sk: Informácie o

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: No placeholder
sk: Bez zástupného reťazca
