Select (or other) (4.2.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Fields
vi: Các trường

en: Applications
vi: Ứng dụng

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: Check boxes/radio buttons
vi: Các hộp kiểm/hộp chọn

en: About
vi: Giới thiệu
